Telefon

+420 603 568 550

E-mail

machackova.priv@gmail.com

Otevírací doba

Dle domluvy PO-NE

Exkluzivní masáž přírodním, vysoce kvalitním lipovým olejem Vám zaručeně navodí velmi příjemnou náladu a krásně vás uvolní. Při masáží používáme 100% absolue z lípy srdčité od české aromaterapeutické firmy Nobilis Tilia.

JAK MASÁŽ PROBÍHÁ

Tato masáž se řadí mezi relaxační. Minimální čas masáže doporučujeme alespoň 1 hodinu, ideálně však 1,5 hodiny. Masírují se záda, dolní končetiny, horní končetiny a na závěr obličej. Po domluvě lze samozřejmě doladit podrobnosti.

LÍPA SRDČITÁ (TILIA CORDATA)

Květová vůně s balzámově medovým podtónem. Absolue se získává extrakcí z květů lípy srdčité. Lipový květ se tradičně používá na zklidnění dýchacích cest a ke zmírnění potíží při nachlazení, má antimikrobiální a protizánětlivé vlastnosti. Na psychiku působí zklidňujícím a relaxačním účinkem, ulevuje při stresu a přepracovanosti. V péči o pokožku se hodí pro sušší pleť se sklonem k prvním vráskám.

Vzhledem k vzácnosti lipového oleje pro tuto masáž platí odlišné ceny:

60 min – 900 Kč

90 min – 1200 Kč

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI LIPOVOU A AROMATERAPEUTICKOU MASÁŽÍ?

V základu vlastně žádný, avšak lipovou můžeme považovat za takovou lepší, luxusnější aromaterapeutickou masáž. Při klasické aromaterapeutické masáži má klient na výběr všechny esenciální oleje kromě těch vzácných, jako jsou například růže, mimóza, jasmín, vanilka nebo právě lípa. Tyto esenciální oleje se řadí mezi vzácné, tím pádem jsou samozřejmě také v jiné cenové kategorii.

Doporučené články