Telefon

+420 603 568 550

E-mail

machackova.priv@gmail.com

Otevírací doba

Dle domluvy PO-NE

Mít hezké a upravené obočí je zejména v dnešní době velký trend. A není divu; obočí nám totiž rámuje obličej, a tak je třeba se o něj náležitě starat.

V Golden Hands Therapy se o obočí postaráme. Máme certifikaci BrowMaster® z uznávané kosmetické školy Evolution v Praze.

ÚPRAVA OBOČÍ – úpravu obočí provádím pinzetou. Úprava obočí je zahrnuta automaticky v kosmetickém ošetření, barvení obočí i laminaci obočí.

BARVENÍ OBOČÍ KLASICKOU BARVOU (Refectocil) – klasické Refectocil barvy patří mezi oxidantní, tj. barva se vyvíjí spolu s oxidantem (většinou 3%). Řada Refectocil Sensitive, kterou také v salonu nabízíme, je vhodná pro velmi citlivou kůži a funguje na bázi dusičnanu stříbrného, nikoli oxidantu. Oba druhy těchto barev patří mezi chemické barvy a neobarvují kůži, nebo zcela minimálně (u řady Sensitive je tento efekt silnější, ale přesto velmi slabý). Barva na chloupkách vydrží cca 2-4 týdny, na pokožce max. pár hodin.

BARVENÍ OBOČÍ PRÉMIOVOU BARVOU OXYGEN 02 (BrowXenna) – tyto barvy s tzv. smart coloring systémem jsou dílem značky Brow Xenna – světové jedničky ohledně produktů na obočí. Jsou šetrné, regenerují chloupky a barví i pokožku (pokud si to klient/ka přeje). Barva na chloupkách vydrží cca 4-6 týdnů, na pokožce řádově dny až 1 týden.

LAMINACE OBOČÍ (Élan)– V poslední době velice vyhledávaná procedura, při které dochází k narovnání a uhlazení vašich přírodních chloupků. Výsledkem je opticky zahuštěné a rozšířené obočí. Pokud jsou vaše chloupky v obočí neposedné nebo se kroutí, je pro vás laminace tím pravým! Efekt vydrží cca 6 týdnů až 2 měsíce.

STYLING OBOČÍ – styling je podobně jako úprava obočí zahrnuta v kosmetickém ošetření, barvení obočí i laminaci. Na závěr každého ošetření obočí zafixuji do požadovaného tvaru, aby hezky drželo a váš pocit z krásného nového obočí byl ještě výraznější 🙂

Doporučené články