Telefon

+420 603 568 550

E-mail

machackova.priv@gmail.com

Otevírací doba

Dle domluvy PO-NE

Mít hezké a upravené obočí je zejména v dnešní době velký trend. A není divu; obočí nám totiž rámuje obličej, a tak je třeba se o něj náležitě starat.

V Golden Hands Therapy se o obočí postaráme. Máme certifikaci BrowMaster® z uznávané kosmetické školy Evolution v Praze.

ÚPRAVA OBOČÍ – úpravu obočí provádím pinzetou. Úprava obočí je zahrnuta automaticky v kosmetickém ošetření, barvení obočí i laminaci obočí.

BARVENÍ OBOČÍ (barva Refectocil) – klasické Refectocil barvy patří mezi oxidantní, tj. barva se vyvíjí spolu s oxidantem (většinou 3%). Řada Refectocil Sensitive, kterou také v salonu nabízíme, je vhodná pro velmi citlivou kůži a funguje na bázi dusičnanu stříbrného, nikoli oxidantu. Oba druhy těchto barev patří mezi chemické barvy a neobarvují kůži, nebo zcela minimálně (u řady Sensitive je tento efekt silnější, ale přesto velmi slabý). Barva na chloupkách vydrží cca 2-4 týdny, na pokožce max. pár hodin.

BARVENÍ OBOČÍ HENNOU (BrowXenna) – barvení hennou je přírodní a zároveň výraznější variantou zkrášlení vašeho obočí. V salonu používáme značku BrowXenna, což je první a zároveň nejslavnější značka henny na obočí na světě. Henna má výhodu v tom, že kromě intenzivního obarvení zlepšuje kvalitu chloupků a stimuluje jejich růst. Henna vydrží na chloupkách 6-8 týdnů a na kůži několik dní až 2 týdny (čím je pleť mastnější, tím rychleji se henna z kůže vymyje).

LAMINACE OBOČÍ (Élan)– V poslední době velice vyhledávaná procedura, při které dochází k narovnání a uhlazení vašich přírodních chloupků. Výsledkem je opticky zahuštěné a rozšířené obočí. Pokud jsou vaše chloupky v obočí neposedné nebo se kroutí, je pro vás laminace tím pravým! Efekt vydrží cca 6 týdnů až 2 měsíce.

STYLING OBOČÍ – styling je podobně jako úprava obočí zahrnuta v kosmetickém ošetření, barvení obočí i laminaci. Na závěr každého ošetření obočí zafixuji do požadovaného tvaru, aby hezky drželo a váš pocit z krásného nového obočí byl ještě výraznější 🙂

HENNA NA OBOČÍ

  • obarví i pokožku
  • vydrží 6 týdnů
  • výživa a stimulace růstu chloupků
  • přírodní složení
  • aplikace bez peroxidu

Obsažené přírodní látky:

  • Lawsonia (extrakt z listů) – základ pro barvení chloupků a pokožky. Má protizánětlivé účinky.
  • Kakao (extrakt z listů) – vyživuje a chrání pokožku před vysušením během barvení.
  • Shikakai – podporuje růst chloupků, eliminuje tvorbu lupů a kožních onemocnění.
  • Indigo (extrakt z listů) – ke zlepšení barvení rostlinou Lawsonia. Posiluje chloupky a vyživuje pokožku.
  • Ibišek – zvyšuje obsah kolagenu ve struktuře chloupku.

Časová náročnost aplikace henny – počítejte s alespoň 60 minutami času. Henna má jiný způsob aplikace oproti klasickým barvám (tam trvá barvení cca 10 až 15 min), navíc před barvením je třeba provést vyměření a orámování tvaru obočí.

Doporučené články