Telefon

+420 603 568 550

E-mail

machackova.priv@gmail.com

Otevírací doba

Dle domluvy PO-NE

Potřebujete si oddychnout po náročném dni v práci nebo jen tak vyčistit hlavu? Masáž lávovými kameny je ideální volbou.

V posledních letech je to jedna z nejvyhledávanějších relaxačních masáží vůbec. Lávové kameny jsou čediče vulkanického původu. Výborně akumulují teplo, proto je před masáží nahříváme na cca 50 stupňů Celsia.

Největší terapeutický účinek přináší právě teplo; celé tělo se do hloubky prohřeje, prokrví a můžeme se pak lépe dostat k zatuhlým svalům a odstranit jejich blokády. Na klienta má teplo z kamenů silný relaxační účinek, během masáže se dostává do stavu naprosté lehkosti, často usíná. Dále teplo posiluje lymfatický a imunitní systém, zlepšuje se trávení a zrychluje metabolismus. V neposlední řadě také pomáhá u neklidných pacientů s nespavostí nebo neschopností se uvolnit – pokud u jiných masáží pacient nedokáže zrelaxovat a „vypnout“, tak při této masáži bude jeho tělo doslova v „rozkladu“.

KOMBINACE HLOUBKOVÉ MASÁŽE A LÁVOVÝCH KAMENŮ

Lávové kameny lze zakomponovat i do hloubkové či sportovní masáže, zejména v zimních měsících. Pokud o „lávovky“ stojíte, nezapomeňte mne o tom informovat dopředu.

KRÁLOVSKÁ MASÁŽ (3 HODINOVÝ RITUÁL)

V rámci královské masáže s lávovými kameny počítám automaticky, avšak není to podmínkou. Zejména v letních měsících je možné lávové kameny vyměnit např. za baňkování.

Doporučené články